• Bültenimize Kaydolun

Kurumsal Raporlamada Yeni Dönem: Entegre Raporlama Semineri

TÜSİAD'ın entegre raporlama alanında uluslararası tartışmaları ülkemiz gündemine taşımak ve entegre raporlama konusunda şirketlerimizin deneyim ve görüşlerini paylaşmak amacıyla düzenlediği "Kurumsal Raporlamada Yeni Dönem: Entegre Raporlama" semineri 21 Ekim 2015 tarihinde İstanbul Sabancı Center’da yapıldı.

Kurumsal Raporlamada Yeni Dönem: Entegre Raporlama Semineri

İstanbul, 21 Ekim 2015

TKYD ve Global Compact Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilen seminerde ayrıca yeni TÜSİAD raporu "Kurumsal Raporlamada Yeni Dönem: Entegre Raporlama" sunuldu. Entegre raporlamayı kuruluşlara tanıtmayı amaçlayan rehber, entegre raporlamanın kuruluşlar için önemine ışık tutuyor ve dünyadaki farklı uygulamalara yer veriyor. Toplantının açılış konuşması TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes tarafından gerçekleştirilirken IIRC (International Integrated Reporting Council) Genel Müdürü Paul Druckman da bir konuşma gerçekleştirdi. Seminer aynı zamanda Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) ilk toplantısına da ev sahipliği yaptı.

Kurumsal Raporlamada Yeni Dönem: Entegre Raporlama Semineri'nde, Akademik Kurulumuzdan Prof. Dr. Güler Aras’ın yazarları arasında bulunduğu “Entegre Raporlama Rehberi” sunuldu. Türkiye’de Entegre Raporlama kavramını, IIRC Başkanı Paul Druckman, Akademik Kurul üyemiz Prof. Dr. Vedat Akgiray, Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa K. Yılmaz ve kurucumuz Dr. Yılmaz Argüden Türk iş dünyasına tanıttı.

İlgili Kişiler