• Bültenimize Kaydolun

Hukuk Müşavirleri için Kurumsal Sürdürülebilirlik 2017 Konferansı

Global Compact Türkiye işbirliği ile düzenlediğimiz “Hukuk Müşavirleri için Kurumsal Sürdürülebilirlik Konferansı”nı TÜSİAD ev sahipliğinde gerçekleştirdik.

Hukuk Müşavirleri için Kurumsal Sürdürülebilirlik 2017 Konferansı

İstanbul, 10 Mart 2017

Ekonomik, politik ve sosyal gelişmeler ışığında toplumun şirketlerden beklentileri şekilleniyor ve şirketlerin toplumsal sorumluluklarını ortaya koyuyor. Bu noktada, hukuk müşavirlerine önemli roller düşüyor. Konferansta hukukçuların, kurum ve kuruluşların sürdürülebilirliği için sağlayacakları katkı ve alacakları roller üzerine tartıştık.

Açılış konuşmalarını UN Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin ve Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Metin Çakmakçı’nın yaptığı toplantıda konu bütün boyutlarıyla ele alındı.

Akademik Kurul üyemiz Dr. Erkin Erimez’in moderatörlüğünü yaptığı panelde; Coca Cola İçecek Hukuk Baş Müşaviri Av. Ertuğrul Onur, ELİG Hukuk Bürosu Yönetici Ortağı Av. Gönenç Gürkaynak ve Boden Hukuk Kurucu Ortağı Av. Değer Boden konuyu kendi uzmanlık alanları açısından değerlendirerek deneyimlerini paylaştılar. 70’e yakın katılımcının geldiği konferansımız basında geniş yer buldu. 

2018 yılında da üniversiteler ile işbirlikleri gerçekleştirerek kitabımızı tartışmaya açacağımız etkinlikler düzenleyeceğiz.

Hukuk Müşavirleri için Kurumsal Sürdürülebilirlik Rehberi yayınımıza ulaşmak için tıklayınız.